.

.

Women'sенски пријатни вибрации на д -р Шолл

Women'sенски пријатни вибрации на д -р Шолл

DEN 3.33
Износ

Одржливо стокмено : Еко-свесна ткаенина кутија за пети, облоги и врвови, направени од рециклирани шишиња, и бројач на потпетици направени од рециклирани материјали. Материјали : Пријатна фланела или ткаенина од стрижење направена од рециклирани шишиња. Fit : Slip-on Fit со табулаторот за влечење назад за лесно вклучување/исклучување. Одржлива удобност : Технологија на инсол со анатомско амортизирање, удобност и поддршка. Движење : Лесна, флексибилна конструкција се движи со вас. Стил : Удобно лизгање со ватирана горна, печатена мида, мека постава за крпа од тери и 1 1/3 инчен ѓон. Белешка за големина : Овој стил работи мал. Големина до 1/2 големина за најдобро вклопување. Мека и спортска, оваа кул мазга е задолжителна за дома, трчање работи или каде и да ве однесе денот. Пријатна фланела или ткаенина од стрижење направена од рециклирани шишиња . Технологија на инзола со анатомско амортизирање, удобност и поддршка . Големина Белешка : Овој стил работи мал. Големина до 1/2 големина за најдобро вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите