.

.

Медот Може Да Направи Кадифена Закачалка За Облека, Пакување, Црно

Медот Може Да Направи Кадифена Закачалка За Облека, Пакување, Црно

DEN 1.00
Износ

Мед-Може-Направи ХНГ-01050 20-Пакет Кадифе Допир Костум Закачалка, Црна. Убава, мека и издржлива оваа закачалка за облека е контурирана за да ги задржи кошулите, фустаните, јакните и панталоните совршено без брчки. Се одликува со хром од 360 степени, кука за вртливата прачка за лесно закачување на предметите на која било шипка за плакарот, шипка за крпи или врата со стандардна големина. Издржливата метална конструкција обезбедува сила, сигурност и долготрајна убавина. Мека кадифена обвивка е нежна за нежна облека и обезбедува површина што не се лизга и убаво ги држи ткаенините на своето место. Тенок дизајн за заштеда на простор најмногу го користи достапниот висечки простор со својот профил 1/4". 20-пакет. нелизгачка кадифена завршница. супер тенок дизајн.

R

Им се допаѓа и на купувачите