.

.

Метални Тешки Закачалки За Палто во стандардна Форма, Нелизгачки Слој, Организатор на Плакарот од 48

Метални Тешки Закачалки За Палто во стандардна Форма, Нелизгачки Слој, Организатор на Плакарот од 48

DEN 623.68
Износ

Устех Делукс Целосните Закачалки За Облека Што не Се Лизгаат се изборот закачалка за заштеда на простор за секој плакар. Оваа закачалка е дизајнирана да се користи со речиси секоја облека. Нелизгачки слој за да ја држите облеката подалеку од земјата и безбедно на закачалката. Контурните краеви помагаат да се спречат несакани испакнатини на закачалката на вашата облека. Засечените раменици ви овозможуваат да закачите фустани со прерамки, камизоли, блузи за резервоари, градници и мојата друга облека без да се грижите дали ќе паднат. Направена со издржлива челична жица од 3,5 мм, оваа закачалка е доволно силна за да се користи за палта или постелнина без потреба да се грижите дали ќе се деформира. Сепак, неговиот тенок дизајн со низок профил овозможува попростран и податлив плакар. Целосна нелизгачка обвивка за да ја чувате облеката безбедно на закачалката. Засечените раменици ви овозможуваат да закачите фустани со прерамки, камизоли, блузи за резервоари, градници и мојата друга облека без да се грижите дали ќе паднат. Контурните краеви помагаат да се спречат несакани испакнатини на закачалката на облеката.

R

Им се допаѓа и на купувачите