.

.

Екена Милворк 24W 36H Половина Врв Врвот Лево Теренот: Функционални, Пвц Фронтон Пропустливи w 1 4 Рамен Трим Рамка

Екена Милворк 24W 36H Половина Врв Врвот Лево Теренот: Функционални, Пвц Фронтон Пропустливи w 1 4 Рамен Трим Рамка

DEN 1.00
Износ

Пвц фронтон отвори не се само долготрајни, издржливи и лесни за инсталирање, тие веднаш додаваат огромна вредност и карактер на надворешноста на домот. Пвц е лесен за сликање за да одговара на постојните облоги. Нашите пвц фронтон отвори нудат иста квалитетна конструкција и одличен проток на воздух како и другите отвори.  Постигнете полиран, траен изглед за годините што доаѓаат со пвц вентилација без одржување. Нема да попуштат, искриват или поделат и е непропустлив за природните елементи. Достапни се повеќе големини и стилови за да одговараат на секоја потреба од проектот. Издржлив и долготраен со минимално одржување . Секој фронтон отвор е рачно изработен со квалитетен пвц материјал. Истата силна конструкција и супериорен проток на воздух како отвори за дрво. Пвц може лесно да се наслика за да одговара на постојните облоги.

R

Им се допаѓа и на купувачите