.

.

Моисанит Полугодишнина Прстен, 14к Жолто Злато, САД 12.00

Моисанит Полугодишнина Прстен, 14к Жолто Злато, САД 12.00

DEN 2.67
Износ

• Подигнете го изгледот на вашата забава со Овој Прстен За Половина Вечност Од Моисанит и направете ги сите обожаватели на вашиот стил.• Овој Полусечен Прстен е разубавен со Кружен Исечен Моисанит во Поставување На Решетки.• Обликуван Во Златен Метал, Овој Прстен Од Моисанит Од 1,50 кт За Жени ќе биде совршен додаток на Вашата Колекција Накит.• Овој Сертифициран Моисанитски Прстен Со Квалитет Д-VS1 исто така ќе биде совршен подарок за годишнината.• Росек Накит Моисанит Годишнината Прстени се направени со Сертифицирани Скапоцени Камења за вашите најблиски.Информации за производот : Rings SKU : WM-RI062016561 Ring Големина : Големина НА САД 12.00 14k Варијација На Жолто Злато Вкупна Тежина На Камен : 1.4280 Каратметална Тежина : 3.35 Gm Метална Чистота : 14k Бело/Жолто Злато (Контакт ЗА 10k, 18k Злато 100% Сертифициран Моисанит Со Совршена Искра - ние се осигураме да го избереме Најдобриот Одделение Моисанит За вас Што Е D боја Наспроти 1 Јасност Што го ИЗВЛЕКУВА Огнот И Сјајот На Каменот Во Најдобар Случај. Ние користиме Брилијантен Безбоен Моисанит за нашиот Накит кој на секој скапоцен камен ќе му обезбеди брилијантен сјај. Розек Накит уверува Експресен И Бесплатен превозот на Вашите Нарачки, заедно со Сертификат За Автентичност за ваше задоволство. Добијте 30-Дневна бесплатна политика за враќање!. Целиот Наш Накит Пристигнува Во Кутија За Накит Со Потпис, осигурувајќи дека тие се подготвени да Предложат Или Подарок за да го зачуваат Вашето Драгоцено време од Пакувањето. Совршен Подарок За Сите Прилики Како Годишнина, Свадба, Свршувачка, Валентин, Роденден, Нова Година, Божиќ, Дипломирање, Матурска, Денот на Благодарноста. Добијте Го Вашиот Производ Гравиран Бесплатно, Персонализиран или Прилагоден. Ние исто така ви обезбедуваме Бесплатна Големина На Прстенот, за да можете да избегнете проблеми во последен момент да имате Совршен Прстен за да одговара. Овој Прстен може Да биде Идеален Подарок и За Мајка, Баба, Свршеница, Сопруга, Девојка, Ќерка, Сестра. Накитот росек има Ексклузивен И Достапен Опсег На Фини Накит достапни во огромна разновидност На Скапоцени И Полускапоцени Скапоцени Камења за Мажи и Жени. Ние Сме Дизајнери и Производители На Безвременски Рачно Изработен Накит Со Дијаманти Без Конфликти и Ааа+ Квалитетни Природни И Сертифицирани Скапоцени Камења со Високи Етички Стандарди. Достапни СМЕ 24Х7 ЗА Помош и Задоволство на Клиентите.

R

Им се допаѓа и на купувачите