.

.

Зонгхан Услион ротирачки УСБ кабел за брзо полнење американски тип ц црвен

Зонгхан Услион ротирачки УСБ кабел за брзо полнење американски тип ц црвен

DEN 1.00
Износ

Zonghan Uslion 180 РОТИРАЧКИ USB кабел за брзо полнење US0132 тип c 0,5 M црвено Име : 180 ° Бесплатно Преклопување Кабел За Брзо Полнење : тип-c Color : црна, сребрена, црвена, виолетова должина : 0,5 m, 1m, 2melling точка : 1,90 ЛАКТОТ ДИЗАЈН НЕ го блокира вашиот телефон додека се полни поудобно да се игра игра додека се полни2.3А БРЗО ПОЛНЕЊЕ 3А (5 V) Голема струја, поддржете брзо полнење, Еден Чекор побрзо од другите3.Ноќ ПРЕДВОДЕНА Мека Светлина повеќе не треба да поминуваат време во наоѓање на кабелот во текот на ноќта или темно место4.Безбеден и ефикасен дизајн На Магнетно вшмукување го намалува бројот на приклучување и исклучување на интерфејсот на мобилниот телефон5.Изработени Од Најлонска Нишка со висока Густина, Цврста И Отпорна На Абење6.Издржливоста на јажето со најлон плетенка нуди подолг животен век, а не заплеткување 30.000 пати откривање На Свиткување7.ШИРОКА КОМПАТИБИЛНОСТ Широко компатибилна со паметни уреди За интерфејс Тип-ц, како што се мобилни таблети / тетратки, и поддржува huawei и OPPO БРЗОТО ПОЛНЕЊЕ 90 ДИЗАЈН на ЛАКТОТ не го блокира вашиот телефон додека се полни попогодно за играње игра додека се полни. 3А БРЗО ПОЛНЕЊЕ 3А (5В) Голема струја, поддржува Брзо полнење, еден чекор побрзо од другите. Ноќ ПРЕДВОДЕНА Мека Светлина повеќе не треба да поминуваат време во наоѓање на кабелот во текот на ноќта или темно место. Безбеден и ефикасен дизајн На Магнетно вшмукување го намалува бројот на приклучување и исклучување на интерфејсот на мобилниот телефон. Изработен Од Најлонска Нишка со висока Густина, Цврст и Отпорен на Абење. Издржливоста на јажето со најлон плетенка нуди подолг животен век, а не заплеткување 30.000 пати откривање На Свиткување.

R

Им се допаѓа и на купувачите