.

.

Микро - Б До Усб-а 3. Кабел За Поврзување Кабел Микроб Машки ДО USBA 3. Машки Кабел Кабел Прав Агол Врска Адаптер Кабел Црна

Микро - Б До Усб-а 3. Кабел За Поврзување Кабел Микроб Машки ДО USBA 3. Машки Кабел Кабел Прав Агол Врска Адаптер Кабел Црна

DEN 2399.84
Износ

микро-б до usb - 3.0 кабел за поврзување Кабел Микроб Машки ДО USBA 3.0 Машки Кабел Кабел Со Прав Агол Кабел За Поврзување Кабел 1.2 m Црна Спецификација : Тип На Ставка : Микро-Б ДО USB - 3.0 Кабелски Материјал : ABSColor : Blacktransfer Приклучок : Микро-Б Машки ДО USB-3.0 Кабелска Должина : Прибл. Список На Пакети од 1,2 m / 3,9 стапки : 1 x Кабел За Конверзија Микро-Б Машки ВО USB-3,0 машки кабел за адаптер за конверзија На кабел, стабилна и едноставна употреба на врската. Висока јачина и цврстина, не е лесно да се скрши за да се обезбедат стабилни и одлични перформанси. Мала тежина, мала големина, лесна за носење и употреба. Работи со кој било уред опремен со стандарден интерфејс. Висококвалитетно производство на приклучоци дизајнирани за сигурни перформанси без статика, издржливи и цврсти.

R

Им се допаѓа и на купувачите