.

.

Нема граници уништени мајка кратко

Нема граници уништени мајка кратко

DEN 175.84
Износ

Овие автентични тексас уништени без граници шорцеви не мора да ги имате во вашата летна гардероба! Кул ажурирање на вашите основни тексас шорцеви, само фрлете на мета или резервоар и вашата облека е завршена! Висок пораст. 3 "Inseam. Деструирано миење со кавга по полите. Поштенски мува со затворање на копчињата. 3 предни џебови.

R

Им се допаѓа и на купувачите