.

.

Без граници на еластични шорцеви за тексас на јуниори

Без граници на еластични шорцеви за тексас на јуниори

DEN 392.00
Износ

Завршете го омилениот изглед без граници еластични шорцеви за тексас. 2,5 во Inseam, Frayed Hem и уништени детали го прават овој тексас краток идеален за летото. Овој стил на стилски тексас може лесно да се совпадне со вашиот омилен врв, кошула или блуза. Супер удобно за носење. Се одликува со изложени џебни кеси и рамна предна половина еластична задна половината. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 'и носи големина S. одговара : опуштено. Подигнете 2,5 ''. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : Стајлинг со 4 џебови. Карактеристики : Умерено уништување; еластична половината на грб за удобност; исцрпена полите; Изложена постава за џеб. Деконструирани џин шорцеви за жени од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите