.

.

Без граници јуниори рингер лента маица

Без граници јуниори рингер лента маица

DEN 1.33
Износ

Класичниот рингер се ажурира со пресврт од без граници. Шарени ленти за контраст и предните детали за вратоврска ја зголемуваат оваа маица со краток ракав за секојдневно носење. Спарете го со хеланки, фармерки или џогири за заостанат, стилски изглед! Моделот е 5’10 ”и носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави; капка раменици. Детали за вратоврска. Контрастни ленти. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Шарена маица на јуниори од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите