.

.

Женски Обични Директно Вклопени Еластични Половини Цртање Памучни Ленени Панталони Лабави Панталони Со Џебови Панталони за жени работат панталони јога панталони

Женски Обични Директно Вклопени Еластични Половини Цртање Памучни Ленени Панталони Лабави Панталони Со Џебови Панталони за жени

DEN 2.67
Износ

Ова Е Азиска големина, предлагам да купите поголема големина,ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да ја поставите вашата нарачка. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни е-пошта.Големина : С САД : 4 Половината : 64-80см/25,20-31,50" колк : 100см/39,37" Должина : 91см/35,83" Големина : М САД : 6 Половината : 68-84см/26,77-33,07" Колк : 105см/41,34" Должина : 92см/36,22" Големина : Л САД : 8 Половината : 72-88см/28,35-34,65" колк : 110см/43,31" должина : 93см/36,61" големина : xl us : 10 половината : 76-92СМ/29,92-36,22" колк : 115см/45,28" должина : 94см/37,01" големина : xxl сад : 12 Половината : 80-96см/31.50-37.80" колк : 120см/47.24" должина : 95см/37.40" женски секојдневен еластичен еластичен струк цртање памучни Ленени ПАНТАЛОНИ лабави Панталони со џебовикарактеристики : затворање на врвка изработен од Памук, ткаенина мека, удобна, дише, непроѕирна за носење за пролет и лето. Карактеристики Лабаво Директно Вклопување, еластичен прилагодлив појас, цврста боја, два странични џебови. Секојдневна удобност Модерен и разноврсен, едноставен и елегантен за носење. Без разлика дали одите на шопинг или спортови за одмор, тие можат да ве направат удобни во текот на целиот ден.Забелешка ве Молиме погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате. Оваа ленена ткаенина панталони се лесни за брчки, се препорачува да се мие со ладна вода не белилото висат или сува. Одговара на големината Направена од висококвалитетна ткаенина, раката се чувствува мека И удобна Сезона : Алгенда : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Памук И Ленен Модел : Цврста Должина : Долга Декорација : Копче што добивате : 1 Х Pant Size USWaist Hip Length S464-80cm/25.20-31.50"100cm/39.37"91cm/35.83"M668-84cm/26.77-33.07"105cm/41.34"92cm/36.22"L872-88cm/28.35-34.65"110cm/43.31"93cm/36.61"XL1076-92cm/29.92-36.22"115cm/45.28"94cm/37.01"XXL1280-96cm/31.50-37.80"120cm/47.24"95cm/37.40"Size : SUS : 4 Waist : 64-80cm/25.20-31.50"Hip : 100cm/39.37"Length : 91cm/35.83"Size : MUS : 6 Waist : 68-84cm/26.77-33.07"Hip : 105cm/41.34"Length : 92cm/36.22"Size : LUS : 8 Waist : 72-88cm/28.35-34.65"Hip : 110cm/43.31"Length : 93cm/36.61"Size : XLUS : 10 Waist : 76-92cm/29.92-36.22"Hip : 115cm/45.28"Length : 94cm/37.01"Size : XXLUS : 12 Waist : 80-96cm/31.50-37.80"Hip : 120cm/47.24"Length : 95cm/37.40" женски панталони за жени широки панталони за жени породилни панталони панталони за мажи панталони за џогери за мажи. р мажи пешачки панталони женски панталони панталони со висок струк каки панталони машки панталони панталони за пешачење жени работат. панталони ѕвонче дното панталони за жени женски панталони фустан панталони за мажи пешачење панталони машки тренингот панталони за жени бели. панталони за жени панталони за компресија мажи каки панталони за жени ленени панталони мажи пижами панталони црно. панталони за жени бохо панталони обука панталони дожд панталони бејзбол панталони пот панталони на годишно ниво.

R

Им се допаѓа и на купувачите