.

.

5.5 Х Саливанс Осветлени Фенер Украс-Сет од 3, Разнобојни Божиќни Орнаменти

5.5 Х Саливанс Осветлени Фенер Украс-Сет од 3, Разнобојни Божиќни Орнаменти

DEN 1.67
Износ

Осветлете го вашиот дом со овие вознемирени украси за фенери. Изработени од дрво во црна, црвена или бело измиена завршница, тие имаат борови, холи и црвени бобинки полни со бели светла и пенлив вештачки снег. Овие се совршени За божиќната сезона и ќе додадат малку празничен дух во секоја просторија. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Подигнете го вашиот празничен декор со нашиот извонреден комплет од 3 Украси За Новогодишна елка. Овие прекрасно изработени парчиња се дизајнирани да додадат допир на елеганција и сјај на Вашата Елка. Искусете ја топлината на традиционалниот шарм во комбинација со модерната технологија со нашите дрвени Божиќни украси. Овие безвременски богатства се вешто изработени и имаат ВГРАДЕНИ LED светла, создавајќи магичен сјај што ќе ги маѓепса и децата и возрасните. Не ограничувајќи се само На Новогодишни елки, овие орнаменти можат креативно да се користат на венци, венци или како волшебни украси На масата За божиќни центри, што ќе ви овозможи да го продолжите празничниот дух низ вашиот дом. Направете смела изјава со нашите црни, бели И црвени Божиќни украси. Класичната комбинација на бои додава современ пресврт на вашиот празничен декор, без напор мешајќи се со која било тема или шема на бои. Овие привлечни орнаменти сигурно ќе го привлечат вниманието на сите. Додадете допир на каприц на Вашата Елка со нашите украси во форма на фенер. Инспирирани од волшебниот сјај на свеќата, овие уникатни парчиња ќе создадат пријатен амбиент во вашиот дом за време на сезоната на празници. Нека светлината на сезоната на празници свети силно со нашите шармантни украси за фенери. Оваа ставка е направена од дрво. Орнаменти мерка 3.25 "Л х 3.25" В х 5.5 " Ч.

R

Им се допаѓа и на купувачите