.

.

Снежни луѓе Со Текст Украс Разнобојни 6 Ж Дрво Сет на 2

Снежни луѓе Со Текст Украс Разнобојни 6 Ж Дрво Сет на 2

DEN 2.67
Износ

Украсете го вашето дрво овој празник со овие забавни украси за снежни луѓе. Украсени со црвени карирани шалови и капи, овие снешковци ќе донесат совршен последен допир на секој класичен сезонски декор. Во текот на последните 55 години, Саливанс стана лидер во индустријата во украсите на домот. Нашиот бренд е вкоренет во традицијата додека инкорпорира модернизирани трендови за да го одржите вашиот дом во тек со безвременски стил. Овде Во Саливанс, ние се гордееме со создавање дизајни на производи фокусирани на квалитетот и вредноста, осигурувајќи дека нашите клиенти имаат пристап до убави производи по разумни ценовни поени. Украсете Ја Вашата Елка со овој прекрасен комплет украс. Овој висококвалитетен комплет украси од дрво може да се изнесува од година во година. Овој сет на бели украси сигурно ќе ја надополни Вашата Елка. Комплет од 2 орнаменти со разновиден, но кохезивен изглед. Секој украс во комплетот е со димензии 4,5"Л х .25 "В х 6" Ч.

R

Им се допаѓа и на купувачите