.

.

Стерлинг С. рх-позлатени Нхл Логоарт Торонто Јавор Лист ХС Висат Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Стерлинг С. рх-позлатени Нхл Логоарт Торонто Јавор Лист ХС Висат Обетки; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

DEN 230.24
Износ

Стерлинг С. рх-позлатени Нхл Логоарт Торонто Јавор Листови XS Висат Обетки е еден од најпродаваните предмети за Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со секоја облека. 100% ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД : нашите предмети се повеќе од само голема; тие се фантастични. Не ни верувај? Ако не сте задоволни, едноставно вратете ни ја ставката во рок од 30 дена за целосна наплата. Без прашања. Тука Во Попуст Накит; задоволството на клиентите е приоритет. ПРЕМИУМ ПАКУВАЊЕ : ние се осигураме дека секоја ставка е внимателно добро спакувана; затоа, без разлика дали го нарачувате ова за вашиот сопружник; брат или сестра; или кој било друг член на семејството; сигурно ќе ги импресионира. За да го направите вашиот подарок уште посовршен; повеќето предмети доаѓаат во прекрасна кутија за подароци потполно бесплатно!ДОВЕРЛИВИ ЗЛАТАРИ : Златарите Со Попуст се доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија и не планираме да застанеме сега. Нашите предмети се печат за автентичност; за да бидете сигурни дека добивате вистински накит по одлична цена.ПРЕКРАСЕН НАКИТ; ЗА ОДЛИЧНА ЦЕНА : нашите предмети се направени да изгледаат убаво со секоја облека. Носете ги со дуксер; или смокинг. Изборот е ваш; но, знајте дека овие предмети ќе импресионираат секој што ќе наиде на вас, без оглед со што ќе им одговарате!СОВРШЕНО ЗА ОВАА ПРИГОДА : Без разлика дали го славите денот на татковците; денот на мајките; денот на вљубените; свадба или годишнина; роденден; или можеби само обичен стар понеделник; оваа ставка сигурно ќе блесне за таа пригода. Тоа ќе биде совршено за тој посебен; мајка; ќерка; сестра; брат; баба; или твојот најдобар пријател! СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~0,97 грама Материјал : Примарна Чистота : 925 должина На Предметот : 30 ммплејтинг : Родиум Шарм/Должина На Елементот : 11 ммчарм/Ширина На Елементот : 9 ммлиценциран Од : Нхлматеријал : Примарен : Стерлинг Сребрена Ширина на Предметот : 9 Ммпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Обеткиген : Жени МАТЕРИЈАЛ : примарна боја : Боја На Белење : сребрена тонерелативна големина : екстра Мал град / држава / земја : Торонто Онтарио канадалиценцирана организација : торонто јавор Лист лист преку : логоарт Доо За Нас : Со Попуст Накит Ние Се Гордееме што Ви нудиме најквалитетен накит Со Најниска Цена! Сите наши предмети ИМААТ БЕСПЛАТНА испорака и се поддржани од нашата гаранција за враќање на парите од 30 дена! Купувајте со нас и добијте : Брза И Бесплатна Испорака Најквалитетен Накит Најниски Цени30 Дена Гаранција За Враќање На Парите Бесплатна Кутија За Подароци Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 925; Должина На Предметот : 30 мм; Позлата : Родиум; Шарм/Должина На Елементот : 11 мм; Шарм/Ширина На Елементот : 9 мм; Материјал : Основно : Сребро; Ширина На Предметот : 9 мм; Пол : Женски; Град / Држава / земја : торонто онтарио Канада;. Атрибути : Стерлинг Сребро; 925 Стерлинг Сребро; Обетки. Брз И Бесплатен превозот.

R

Им се допаѓа и на купувачите