.

.

14к Жолт Златен Прстен Бенд Машки Дијамант Круг, Големина 7

14к Жолт Златен Прстен Бенд Машки Дијамант Круг, Големина 7

DEN 5760.00
Износ

14к Дијамантски Машки Прстен. Материјал : Примарна Чистота : 14к|Камен Тип_1 : Дијамант|Камен Тип_2 : Дијамант|Камен Тип_3 : Дијамант|Камен Тип_4 : Дијамант|Камен Количина_1 : 1|Камен Количина_2 : 6|Камен Количина_3 : 4|Камен Количина_4 : 4|Камен Тежина_1 : 0.08 кт|Камен Тежина_2 : 0.07 кт|Камен Тежина_3 : 0.015 Кт|Камена Тежина_4 : 0,012 Кт|Материјал : Примарно : Злато|Комплетност : Комплетна (Вклучени Сите Камења)|Камен Форма_1 : Круг|Камен Форма_2 : Круг|Камен Форма_3 : Круг|Камен Форма_4 : Круг|Камен Големина_1 : 2,7 Мм|Камен Големина_2 : 2,6 мм|камен големина_3 : 1,5 мм|камен големина_4 : 1,4 мм|накит тип : Прстени|Продадени по ЕДИНИЦА : СЕКОЈ|Пол : Машки|Материјал : Примарна - Боја : Жолт|Прстен Тип : Машки Прстен|Прстен Горната Должина : 16 Мм|Прстен Горната Ширина : 17 Мм|Метод На Создавање Камен_1 : Природен|Метод На Создавање Камен_2 : Природен|Метод На Создавање Камен_3 : Природен|Метод На Создавање Камен_4 : Природен висококвалитетен накит и услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. Мода Фенси Прстен.

R

Им се допаѓа и на купувачите