.

.

Карат Круг Бел Природен Дијамант Дво Ред Годишнина Свадба Бенд Прстен во 14к Цврсто Бело Злато Големина Прстен-8.5

Карат Круг Бел Природен Дијамант Дво Ред Годишнина Свадба Бенд Прстен во 14к Цврсто Бело Злато Големина Прстен-8.5

DEN 13358.72
Износ

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може да направи да се чувствувате уникатно, овој прстен е совршен за исповедање на вашите наклонетости кон тој посебен некого или како праведен подарок за "Размислување за вас". Може да се носи со која било облека и е навистина прекрасен додаток на секоја колекција накит што ќе ви се допадне овој прекрасен 3/4 Каратен Круг Бел Природен Дијамант Двореден Годишнина Свадбен Бенд Прстен Во 14к Цврсто Бело Злато (0,75 Cttw) Големина На Прстен-8,5 едноставно убава! прави одличен подарок за секој ден на мајката, годишнина, свршувачка, свадба, роденден, празник, ветување, вљубените или специјална пригода! Додава Допир На Убавина Инспирирана Од Природата На Вашиот Изглед Дворедна Годишнина Свадбен Бенд Прстен Во 14к Цврсто Бело Злато Прави Извонреден Додаток на Вашата Колекција Со Кружен Бел Природен Дијамант Со Тркалезна Форма Од 0,75 Карати (Cttw). Тркалезна Форма Бел Природен Дијамант Со Јасност На I2-I3 Со Тип На Поставување На Наклон Вкупна Тежина На Карат : 0,75 Карат (Cttw). Ние правиме сопствени димензии (Половина големина, исто така,) според вашите потреби. Ако Големината На Прстенот не се споменува во списокот, Ве Молиме Испратете Ни Е-Пошта со вашата големина откако ќе ја поставите нарачката. Изразете ги вашите вистински чувства и намери со овој прекрасен веренички прстен! Најдобри свадбени веренички прстени, најдобри прстени За ветување за неа, Убав јубилеен прстен, Прекрасни подароци За Роденден, Матурска, коктел или Секојдневно Носење. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како.

R

Им се допаѓа и на купувачите