.

.

Бартон И Бартон Валентин Бакнежи Балон 22

Бартон И Бартон Валентин Бакнежи Балон 22

DEN 2.33
Износ

СПАКУВАНИ 22" Среќен Денот На Вљубените Балон балон срца и бакнежи. Меурчиња донесе нов живот на балони со круг, брчки слободен, плажа топката како изглед со 3-д ефект од секој агол. Неалергенски, долготраен и без оксидација. Предложена тежина За Балони Со Меурчиња-W50.

R

Им се допаѓа и на купувачите