.

.

Балони за џа-рун, 8pk

Балони за џа-рун, 8pk

DEN 1.33
Износ

Топчињата JA-Ru Punch се балони со удар со рачка од гумена лента. Панч -топчињата доаѓаат во пакет од осум. Тие се одлични за забави и доаѓаат во разновидни бои. Балони на ЈА-Ру Панч, 8pk : Вклучува 8 балони и 8 гумени ленти. Топчињата се надувуваат од дијаметар од 12 "-16". Светли разновидни бои. Товари на забава!.

R

Им се допаѓа и на купувачите