.

.

Паметна и секси женска потпис на чипка, 2-пакет, стил-SA849

Паметна и секси женска потпис на чипка, 2-пакет, стил-SA849

DEN 3.33
Износ

Колекцијата на чипка за потписи само додаде уште еден класик. Овој паметен и секси потпис Lacey Thong 2 пакет ја карактеризира вашата омилена чипка за потпишување во флерт стил. Широката лента од чипка ги бакнува кривите и лежи рамно под облеката. Спарете го со паметен и секси потпис за чипка за да го завршите вашиот изглед на Лејси. Во Smart & Sexy веруваме дека секоја жена треба да тргне да изгледа и да го чувствува своето најдобро секој ден. Тоа не е секогаш лесно со работни места, обврски и луди распореди- но размислувањето за себе е важно исто така! Долна облека не треба да биде само за посебни прилики, а со совршен стил и вклопување, ние ви го олеснуваме да изгледате и да се чувствувате секси по неверојатно паметни цени. 2 пакет вклучува две паметни чипка за потпишување на Smart & Sexy Women, дизајнирани со затегната, сеопфатна чипка за потпишување. Овие гаќички од грло лежат рамни против вашите кривини и се лесни и удобни за целодневно носење . Широката лента од чипка се лизга над вашите кривини, истакнувајќи го половината . чипката од чипка може да се носи на колковите за изглед на гаќички за хипстер, или повисоко on the hips to elongate the look of the legs. These thong panties offer no back coverage. Center jewel and bow add a feminine touch to these lace panties. Lace thongs have a cotton lined gusset for comfort. Extended sizes available, Вклучувајќи плус големина на големината до 3x L . Овие се најдобрите гаќички што треба да се носат со паметни и секси градници.

R

Им се допаѓа и на купувачите