.

.

Jockey® Essentialsенски мек допир дише современи гаќички за грло, 3-пакувања, големини S-xxxl

Jockey® Essentialsенски мек допир дише современи гаќички за грло, 3-пакувања, големини S-xxxl

DEN 2.00
Износ

За удобност за дишење и луксузно меко чувство, третирајте се на мекиот допир на Jockey® Essentials, дишете современи гаќички. Модалната ткаенина нуди лесен чувство и влага на Викс за да ви помогне да се олади и суво во текот на целиот ден. Шиењето на игличката додава навестување на стил и му овозможува на воздухот да тече слободно за да се освежи. Налутено покритие и мазен, без линиски изглед под облеката ги прават овие гаќички што ќе ги достигнете секој ден. Essentialsокеј ® Essentials нуди целодневна удобност прилагодена за да одговара на вашето секојдневие-правејќи го секој момент да се чувствува добро. Без разлика дали сте на работа или на игра, удирајќи во теретана или се грижите за мирна ноќ на спиење, овие стилови се направени со најсуштинските елементи во умот : удобност, вклопување и стил. Со меки, строги ткаенини, издржлива конструкција, детали за дизајнирање што ги сакате и квалитетот што го знаете и очекувате од бренд на кој им верувате, ockoke® Essentials секогаш се чувствуваат одлично против вашата кожа и ставете ја вашата удобност прво, помагајќи ви да изгледате - и да се чувствувате - и вашиот многу најдобро. Во џокеј, вашето задоволство е од најголема важност за нас. Како и сите производи на Jockey®, Essentials Jockey® се дизајнирани да испорачуваат удобност, квалитет и вклопување - сите поддржани од нашата 100% гаранција за задоволство. Материјал : 94% модал/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : три пара гаќички. Покриеност : нагласен; низок пораст. Затворање : Влече стајлинг. Тип на половината : Еластична лента за половината. Карактеристики : Технологија за влага; лесна, супер-мека и истегната за удобно вклопување; нуди изглед без линија. Мекиот допир дишеше тргни гаќички 3-пакувања за жени од џокеј најважни.

R

Им се допаѓа и на купувачите