.

.

Tuphely Industries Floral Pink Little Piggy & Bird Lifage Callage Gallery Wrapped Canvas Print Wall Art, Design by Lisa Morales

Tuphely Industries Floral Pink Little Piggy & Bird Lifage Callage Gallery Wrapped Canvas Print Wall Art, Design by Lisa Morales

DEN 1.67
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Лиза Моралес, колаж, цвеќиња, птица, свиња, Фармско животно. Дизајн од Лиза Моралес.

R

Им се допаѓа и на купувачите