.

.

Мармонт Хил Фредерик коњ од Ирена Орлов Сликање на печатење на завиткано платно

Мармонт Хил Фредерик коњ од Ирена Орлов Сликање на печатење на завиткано платно

DEN 2.00
Износ

ПРИМЕНА КАНВСКИ ПАНВИ ОД МАРМОНТ ХИЛ КОЛЕКЦИВЕРТИК НА ИРЕНА ОРЛОВПРОФСИСИНА РАБОТНА РАБОТНА МАРМОНТ ХИЛ „Фредерик Коњ“ од Ирена Орлов Сликање на печатење на завиткано платно : ликовно платно печатење од колективниот уметнички уметност Мармонт Хил. Уметнички дела од Ирена Орлов. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

R

Им се допаѓа и на купувачите