.

.

Врати 65 Hisense Class 4K HDR Android Smart TV со асистент на Google

Врати 65 Hisense Class 4K HDR Android Smart TV со асистент на Google

DEN 6368.00
Износ

Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. 64,5" екран. Со HDR-компатибилен 4 K телевизор, можете да уживате во филмовите HDR и ТВ-емисиите, покрај сите ваши тековни содржини.000+ Chromecast способни апликации. Уживајте во филмовите што брзо се движат, спортски и видео игри со минимум замаглување на движењето. Стапката на движење 120, исто така, е во чекор со брзо спортот, филмските сцени и 4 K игри. Уживајте во целосен и богат звук од DTS Studio Sound Audio Technology, создавајќи виртуелен опкружувачки звук за јасно и потопно аудио искуство. H6570 F исто така работи со Amazon Alexa. Веб-базирани услуги и содржини бараат голема брзина на Интернет услуга. Пакувањето може да биде генеричко. Заедно со над 8 милиони пиксели, во вас ќе најдете моќно LED задно осветлување на работа, создавајќи поостра, повеќе шарена слика. Проследувајте повеќе од 500. Асистент на Google. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални.000 емисии, филмови, спортови во живо и вести од популарни канали. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. Ја претвора вашата телевизија во крајно дело за разговор. Доволно големо за да обезбеди потопно искуство за сите во собата. Гледајте содржина со висок динамичен опсег (HDR) на вашиот телевизор. Некои услуги може да бараат претплата. 120 стапка на движење. Откријте и пуштете ги вашите омилени песни или емисии. Со серијата H6570 F, сликата 4 K се доставува во светли бои и богат контраст, додека HDR* технологијата ја зголемува осветленоста. Андроид ТВ. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Проверете го вашиот календар и спалната соба на kiddos. HDMI со голема брзина испорачува слика и дигитален опкружувачки звук во еден удобен кабел. Сите сумирани, оваа телевизија е голема работа! Hisense 65 "Class 4 K HDR Android Smart Smart TV со Google Assistant (65 H6570 F) го обновува Bluetooth Оваа универзална, невидлива технологија ги проширува вашите опции за забава со безжично поврзување на компатибилна лента за звук, звучници или стерео компоненти на вашиот ТВ. Доставува повеќе од 4x резолуција на редовен екран со висока дефиниција од 1080p. LED телевизорите настапуваат добро во сите услови на осветлување. Или соберете наоколу за да ги гледате најжешките видеа од You Tube или 1. 3 HDMI влезови за најдобра врска за домашно кино. Или добијте одговори за временските услови, сообраќајот, спортските резултати и кои покажуваат дека гледате. Лесно поврзете ја вашата дигитална камера, камера или друг USB уред.Со четири пати повеќе пиксели (8,3 милиони) од стандардната телевизија со висока дефиниција, Android оперативниот систем со вградени апликации и Google Assistant за гласовна контрола, Hisense H6570 F Series 4 K Ultra HD Android Smart го поставува стандардот за тоа што треба да биде ТВ. HDMI кабелот не е вклучен. Тие исто така испорачуваат длабоки црнци слични на плазма и богати бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите