.

.

Пакет на транспарентен чист пламен E Замена на основата F светилки - 25W

Пакет на транспарентен чист пламен E Замена на основата F светилки - 25W

DEN 3.33
Износ

Заменете ја секоја стандардна сијалица со оваа сијалица одлична идеја за новини светла ресторани После светла табели со знаци на урагани ламби и многу повеќе карактеристики на производот : Боја : Транспарентна чиста сијалица на пламен Големина на сијалицата : Средна база на месинг E26 (се вклопува во стандарден приклучок на сијалицата) Облик на сијалицата : F15 Тип на сијалица : Incandescent 130 Волти 25 вати UL Наведен за материјал (и) за употреба на отворено или на отворено : пакетот со дијаметар на стакло : 4,5 "Долг x 1.625 " Пакет со дијаметар вклучува 25 од сијалицата прикажани сијалички F15. 25 брои. Транспарентен јасен пламен.

R

Им се допаѓа и на купувачите