.

.

Би-пински приклучок до Вотс за G4, G6.35, GY6.35, GX5.3, GZ основни светилки, држач за керамичко тело 2-пино, годишна гаранција

Би-пински приклучок до Вотс за G4, G6.35, GY6.35, GX5.3, GZ основни светилки, држач за керамичко тело 2-пино, годишна гаранција

DEN 3.33
Износ

Дво-пински приклучок од 10-пакети до 100 вати за G4, G6.35, GY6.35, GX5.3, GZ4 основни светилки, држач за керамичко тело 2-пино, 5 години гаранција широко користени овие приклучоци xe2 x80 x99 145mm/5.7inch жица е доволно долго за вашите барања за должина и приклучоците можат да се користат со G4, G6.35, GY6.35, GX5.3, GZ4 LED LED, Inbandescent и халогени светилки. Torchstar xe2 x80 x99s 5-годишна гаранција го гарантира вашето 100% задоволство и цел живот на професионална услуга за клиенти. Безбедност без загриженост во можност да издржи температури до 180 xc2 xb0c / 356 xc2 xb0f, керамичката база со мика лист обезбедува и одлична изолација и отпорност на топлина што ги намалуваат опасностите од пожар. Wireицата xe2 x80 x99s слој на силиконска гума го штити внатрешното бакарно јадро од корозија за сигурна дневна употреба. Квалитет на кој можете да му верувате со извонреден антиоксиданс капацитет благодарение на јадрото на бакарна жица со калај, овој штекер има долготраен животен век на услугата. Висококвалитетното јадро на жицата исто така му овозможува да носи поголема струја. Сокетот xe2 x80 x99s Две чисти точки на контакт со бакар поседуваат одлична електрична спроводливост за подобра врска со сијалицата. Torchstar xe2 x80 x99s би-пински приклучоци ќе бидат вашиот најдобар избор! Гаранција Овој производ доаѓа со 5-годишна гаранција за вашите права и придобивки како клиент, загарантирано задоволство. Спецификации Wattage : MAX 100 W напон : Макс 250 V должина на жицата : 5,7 инчи Материјал : Керамика, бакар, силикон, мика 5 години гаранција. 180 ° C / 356 ° F отпорен на температура. Лесен за поправање. Широко применливо. Одлична електрична спроводливост.

R

Им се допаѓа и на купувачите