.

.

природно-LED2JC 16l G LED Минијатурни Автомобилски Замени

природно-LED2JC 16l G LED Минијатурни Автомобилски Замени

DEN 1.33
Износ

2 Вати - 12 волти - ЈЦ Т4-Би-Пин (Г4) База-3.000 К-Природна Бела ПРИРОДНА БОЈА НА СИЈАЛИЦАТА/Завршница : Топло Бело. Температура на бојата : 3.000 К. Просечен Животен Век : 25000 часа. Лумени( излез на светлина) : 160. КРИ : 80.

R

Им се допаѓа и на купувачите