.

.

Сијалица за блиц за квадрат совршен SP Strobe Flash Head Square Совршена фотографија

Сијалица за блиц за квадрат совршен SP Strobe Flash Head Square Совршена фотографија

DEN 0.33
Износ

Задоволни сме што сме врвен добавувач на фотографски додатоци на Square Perfect и фотографска опрема со врвен квалитет. Ние го обиколивме светот за најцврсти, највисоки квалитетни, целосни прикажани фото -достапни производи. Овие светилки не се исклучок. Ние гарантираме дека тие се целосно компатибилни со опремата наведена во насловот. Што е вклучено? Оптималната температура на бојата ја прави оваа сијалица совршена за фотографија . гарантирана не doa!.

R

Им се допаѓа и на купувачите