.

.

Изненадување ОМГ Неонлици Модна Кукла-Одличен Подарок За Деца на возраст од 4+

Изненадување ОМГ Неонлици Модна Кукла-Одличен Подарок За Деца на возраст од 4+

DEN 272.64
Износ

B, Б. Б. с! Неонлони овде! Држете.. (гледа во нејзиниот телефон, испраќање пораки). Аааанд, испратен. Извини, мојата девојка Ја доби најслатката нова чанта. Мораше да коментира А-СОК. Како и да е, Јас сум Неонски И ЈАС сум толку возбуден што ќе разговарам со вас денес. Јас сум град девојка за lyfe оти сакам силни светла и енергија. Моето мото е секогаш бидете екстра, но никогаш премногу. Светлите бои ми се омилени, оче. Јас сум во каваи мода, моите Бфф и, се разбира, мачки (мјау!), И јас сакам, сакам, САКАМ да запознавам нови Бб, како тебе! Затоа, благодарам што бевте со мене денес! Ова е како, целосно #Цели! Оригиналниот фан-омилен ЛОЛ Изненадување! Омг модните кукли се вратија : поздравете се Со Неонлицис! Таа е стилист кој е за модата и преуредувањата, кој сака да ги стилизира СИТЕ ВО ТАА толку дополнителна атмосфера што е нејзин заштитен знак. Неонлиси е секогаш во движење со Нејзините Бфс веднаш покрај неа,правејќи го светот посветло место по едно преуредување. Плус, таа е големата сестра на електричниот лик Лол Изненадување, Неон П. Т. Дебокс ова ограничено издание повторно ослободување На Неонлици, прикажувајќи ги нејзините прекрасни карактеристики, убава коса и уникатен стил со светли бои. Секоја кутија вклучува Lol Изненадување Omg Серија 1 модна кукла, облека, чевли, додатоци, четка за коса, и кукла стојат. Соберат сите 4 повторно објавен Серија 1 LOL Изненадување омг кукли! LOL Изненадување модни кукли со стилски коса, облека и многу детални додатоци парчиња направи совршена играчка за деца, вклучувајќи 4 години и до девојчиња и момчиња за имагинативни преправам игра! Одлично за Деца на возраст од 4 5 6+. ДОБРЕДОЈДОВТЕ НАЗАД : Л. О. Л. Изненадување! О. м. г. модна кукла неонлици таа е секогаш екстра, никогаш премногу. Таа има неверојатни карактеристики, стилизирана коса и е артикулирана за тони пози. Плус, таа е големата сестра на електрик, НЕОН П. Т. ЖЕСТОКА МОДА : Облечете Ја Кралската Пчела во нејзините жестоки моди и прекрасни додатоци за да го покажете нејзиниот сопствен кралски глам стил. Про совет : рацете се отстранливи за лесно облекување.ВКЛУЧУВА : 1 л. О. Л. Изненадување омг модна кукла, облека, чевли, додатоци, четка за коса и кукла стојат во целосно ново искуство за дебоксирање.СОБЕРИ ги сите 4 фан-омилени, ограничено издание Л. О. Л. Изненадување! О.м. г. модни кукли.

R

Им се допаѓа и на купувачите