.

.

Супер херој девојки Batgirl акција за акција со отстранливи додатоци и ас фигура на кучиња со лилјак

Супер херој девојки Batgirl акција за акција со отстранливи додатоци и ас фигура на кучиња со лилјак

DEN 0.67
Износ

Навивачите на девојчињата DC Super Hero можат да откријат свои внатрешни херои со DC Super Hero Girls Batgirl Action action and Ace the Bat-Hound Dog Figure. Ова суперхеројско дуо е подготвено да го шмрка криминалот и да се бори за правда. Подготвен да го спаси денот, Батџер дава моќна модна изјава во нејзиниот елегантен костум со сјајни панталони, Кејп, Батмаск, нараквици, појас и ролери. Навивачите ќе го сакаат нејзиниот иконски изглед со нејзината долга, црвена коса и силна градба. Секогаш од нејзина страна, ас-лилјакот е подготвен да ги лови негативците во неговата соодветна наметка и јака. Неговата глава се движи нагоре и надолу, што е совршено за шмркање на криминалот! Плус, со поводник што се вклопува во рацете на Батгер, навивачите можат да му помогнат на ас-лилјакот „влече “ Батгер заедно во нејзините ролери со тркалачки тркала. Канализирајте ги вашите супер јаки и ослободете го вашиот сопствен внатрешен херој со DC Super Hero Girls Battgirl Action Doll и Ace The Bat-Hound Dog Figure. DC Super Hero Girls Batgirl Action Action Doll со отстранливи додатоци и Ace The Bat-Hound Dog Figure : Age Range : 6 години и повеќе. Ослободете го вашиот внатрешен херој со оваа кукла „Батџер“ и нејзиниот доверлив тревога, ас-лилјак. 10 "Batgirl Doll Come ја носи нејзината иконска облека за супер херој со отстранливи додатоци. Во која има силна градба и 11 наклонети" зглобови ", Батгер може да застане сам за моќна позиција и игра спакувана со акција. со својата наметка, јака и глава што се движи нагоре и надолу. Користете го поводникот за да му помогнете на ас-лилјакот „повлечете“ Батгер заедно во нејзините ролери со тркала што навистина се тркалаат. Навивачите на девојките од ДЦ Супер Херој можат да им помогнат на овие злосторства Палс лови негативци и се борат за правда. Секој се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат.

R

Им се допаѓа и на купувачите