.

.

17t-cn Забавен Лаптоп, NVIDIA MX450, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD + 2TB HDD, Wifi, HDMI, Веб Камера, Win Pro)

17t-cn Забавен Лаптоп, NVIDIA MX450, 32GB RAM МЕМОРИЈА, 1tb PCIe SSD + 2TB HDD, Wifi, HDMI, Веб Камера, Win Pro)

DEN 11519.84
Износ

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP HP 17 T-cn000 3 T000 AV Природен Сребрен Лаптопформ/Стил : Стандарден Процесор : 11th Gen Intel Core i5-1135 G7 2.40 GHz Процесор (до 4.2 GHz, 8 MB Кеш, 4-Јадра)Меморија : 32 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : NVIDIA MX450 2gb Двојна (Интегрирана+ПОСВЕТЕНА) ГРАФИКА, складирање : 1tb pcie SSD (Диск Со Цврста Состојба) + 2tb Hdd (Хард Диск)Оперативен систем : windows 10 Pro-64display : 17.3 во full hd (1920x1080) 60hz 16 : 9 Lcd Дисплеј Поврзување : 802.11 A/B/N/Ac/AX WIFI, BLUETOOTH 5.0, Порти/слотови : 2 USB 3.1 gen1, 1 hdmi, USB 3.1 Тип-C Gen1, Без Оптички Диск, слушалки/микрофон комбо jackinput/излез : 720 P HD веб камера, Сребрена Тастатура Со Целосна Големина, батерија : 45 W НАПОЈУВАЊЕ, 3-Ќелија 41 Whr БАТЕРИЈА ДРУГИ КАРАКТЕРИСТИКИ, БОЈА : ПРИРОДНА Сребрена Тежина : 4.88 LBPRODUCT ДИМЕНЗИИ (WXLXH) : 1 година производителот ГАРАНЦИЈА од michaellectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО Надградени Од Michaellectronics2) Hp usb-C G5 Основни Dockmodel : G5 MODEL број : 78l94aa#abausb тип-C, Тип-А Displayport Hdmi Rj-45 аудио JACKBLACK, 4.80 X 4.80 X 1.77 ВО 3.2 FT Влез Кабел Интел i5-1135g7 4-јадрен процесор. NVIDIA MX450 графика. 1 TB PCIe NVMe SSD + 2 TB HDD. 32 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 17.3 Во Целосна HD (1920x1080) Дисплеј. Виндоус 10 Про 64бит.

R

Им се допаѓа и на купувачите