.

.

17т 17.3 FHD ЛЦД Дисплеј Лаптоп Со Dockztorm Центар

17т 17.3 FHD ЛЦД Дисплеј Лаптоп Со Dockztorm Центар

DEN 12784.00
Износ

Gratpricetech продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Процесор : Intel Core i5-1135 G7 2.40 GHz Процесор (11-Ти Gen, до 4.2 GHz, 8 MB Кеш, 4-Јадра)Складирање : 128gb PCIe SSD (Цврста Состојба Диск) + 1tb HDD (Хард Диск)Меморија : 32 GB DDR4 ЗНАЧИ-DIMMGraphics : NVIDIA MX450 2gb Двојна (Интегриран+Посветен) графика, Оперативен Систем : windows 11 PRO-64 CONNECTIONITY : 802.11 a/B/n/ac/ac/Ax Wifi, BLUETOOTH 5.0, Камера : 720p HD WEBCAMINPUT/Излез : , сребрена ТАСТАТУРА со целосна ГОЛЕМИНА, Дисплеј : 17.3" FULL HD (1920 X1080) 60 HZ 16 : 9 Lcd Дисплеј/Слотови : 2 Usb 3.1 Ген1, 1 hdmi, USB 3.1 Тип-c Gen1, Без Оптички диск, слушалки/микрофон комбо Jackbatery : 45w Напојување, 3-Ќелија 41 WHR Батерија Боја : ПРИРОДНА СРЕБРЕНА Форма / стил : стандардни димензии НА ПРОИЗВОДОТ (Wxlxh) : . Тежина : 4. 88lb1 Година гаранција На Производителот Од Gratepricetech (Професионално надградена Од Gratepricetech) [(Надградена)] Печатот се отвора за надградба На Хардвер/Софтвер само за подобрување на перформансите. 17.3 " Целосна HD (1920x1080) 60 Hz LCD Дисплеј; 802.11 a/b/n/ac/ax Wifi, Bluetooth 5.0, 720p HD Веб Камера, Тастатура,. [(Моќни Перформанси Со Intel Core i5 - 1135g7 Quad Јадро)] 11-Ти Генерал Intel Core i5-1135 G7 2.40 GHz Процесор (до 4.2 GHz, 8 MB Кеш, 4-Јадра); NVIDIA MX450 2gb Двојна (Интегрирана+Посветена) Графика,. [(Голема Брзина и Мултитаскинг)] 32 GB DDR4 SODIMM; 45w Напојување, 3-Ќелија 41 WHr Батерија; Природна Сребрена Боја, . [(Огромно Складирање)] 128 GB PCIe NVMe SSD + 1 TB HDD; 2 USB 3.1 Gen1, 1 HDMI, USB 3.1 Тип-C Gen1, Без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо Приклучок. Виндоус 11 Про-64., 1 Година Гаранција На Производителот Од Gratepricetech(Професионално надградена Од Gratepricetech). Вклучува USB Центар Dockztorm (Пренослив Центар За Податоци Docztorm; Супер Брза Стапка На Синхронизација На Податоци до 5 Gbps).

R

Им се допаѓа и на купувачите