.

.

Beanfields Chip Bean & Rice Jlp Nacho, 5. Оз

Beanfields Chip Bean & Rice Jlp Nacho, 5. Оз

DEN 2.00
Износ

Занаетчиска мешавина од црни грав, морнарички грав и кафеав риквел добредојдовте на гравчињата, каде што вашата желба за крцкав чип со уста, тортилја, ја исполнува вашата желба да најдете подобра закуска. Одете напред и нуркајте во торба, во ред е повторно да се грицкаме. Ние го правиме секој чип на гравчиња од занаетчиска мешавина од грав и кафеав ориз. Една унца што служи на овие чипови со грав и ориз има : â? ¢ 5g целосен протеин на унца! отколку типични чипови на точо со пченка од пченка. влакна по порција. Beanfields Chip Bean & Rice JLP Nacho, 5,5 мл (пакет од 6).

R

Им се допаѓа и на купувачите