.

.

Зона за Чистење ландау Опуштено Вклопување 2-Џебна Предвремена Јакна за Чистење За Жени 75221

Зона за Чистење ландау Опуштено Вклопување 2-Џебна Предвремена Јакна за Чистење За Жени 75221

DEN 441.12
Износ

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобна и функционална, оваа јакна за чистење ткаенини за жени има погодна за движење и силуета однапред направена за промени во ансамблот без напор. Два џебови за лепенки со највисоко полнење, вклучително и една поделба на џебот за мобилни телефони, обезбедуваат вашите медицински најважни работи да бидат секогаш на дофат. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Мажи Или пилинзи за жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење;поплинската ткаенина На нашата зона за Чистење е направена за дишење, издржливост и лесна нега. Овој материјал има живописни бои кои траат подолго и можат да издржат комерцијално перење алишта потребни за премиум медицински униформи, но сепак понудени по цена на вредност.;Дише;Отпорен На Бледнее;Еластичните манжетни остануваат на своето место и обезбедуваат дополнителна заштита од течности;3 Џебови : 2 џебови за лепенки, 1 мини џеб за додатоци;затворање со предвремена предност;Чист грб за попространо вклопување;доволно Издржлив за комерцијални алишта;ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Големина Средна Должина : 27,75"; Големина Средна Должина На Ракавот : 25,125".

R

Им се допаѓа и на купувачите