.

.

Ландау Најважен Опуштено Одговара 5 - Џебен Карго Чистење Панталони за Жени 8385

Ландау Најважен Опуштено Одговара 5 - Џебен Карго Чистење Панталони за Жени 8385

DEN 319.68
Износ

Ви требаат панталони за чистење изградени за удобност и функција? Нашата панталона за чистење ландау комбинира еластичен грб со врвка за влечење-предниот струк. Контуриран преку колковите. Длабокиот страничен струк и товарните џебови можат да ги соберат сите ваши медицински додатоци. Овие издржливи панталони за чистење имаат низок пораст, права нога, опуштен колк и бут за лесна удобност. Спортува централни шевови и странични отвори за лесно движење. Овие наследство ландау медицинската облека е толку издржлива што е одобрена за комерцијални алишта и е направена со нашето класично дарежливо вклопување за дополнителна удобност. XS-2 XL (31 " inseam) PXS-P2 X (29 1/2" inseam) TXS-T2 X (33" inseam). Класично Опуштено Вклопување-Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење;Нашата лесна ткаенина од поплин направена со двапати предива за издржливост е материјал за дишење четкан за меко, удобно чувство. Познат по својата лесна грижа и живописни бои кои траат и можат да го издржат комерцијалното перење потребно за премиум медицински униформи.;Дише;Отпорен На Бледнее;среден пораст 50/50 врвка напред, еластична задна панталона за чистење;5 Џебови : 2 странични споеви, 1 грб и 2 товарни џебови;Права нога : 19 1/2 " отворање;Централен спој доволно Издржлив За комерцијални алишта; Одобрен ОД ИЛ;Одобрени Индустриски Алишта, Четкана завршница за меко чувство на рака;ладно миење во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Високо издржливи, индустриски алишта одобрени.; Редовно : 31 1/2 "Инсем, Ситно : 29" Инсем, Висок : 33 1/2 "Инсем; Отворање На Ногата : 19,25".

R

Им се допаѓа и на купувачите