.

.

Начин Да Се Прослави Сјајот Во Темнината Суштества Партија Фаворизира, Избрани

Начин Да Се Прослави Сјајот Во Темнината Суштества Партија Фаворизира, Избрани

DEN 287.52
Износ

Начин За Славење На Сјајот Во Темнината Суштествата имаат 3 забавни морничави стилови во секое пакување. Постојат Змии, Гуштери и Пајаци, Ох мој! Овие забавни Суштества се совршени за Ноќта на Вештерките, Роденденски Забави, спиење, Датуми За Играње и собирање од секаков вид. Се препорачува за деца на возраст од 4 и повеќе години. Пакетите Со Вредност со повеќе Броеви прават големи услуги за Забави, чанти за плен, украси на маса, шеги, ковчези со богатство, карневали и многу повеќе. И Тие Светат Во Мракот! Користете ги повторно и повторно. Само изложете ги на силна светлина и ќе светат до еден час. Сјај во мракот!. Забава Фаворизира, Плен Кеси, маса врвот украси, бељи. Деца на возраст од 4-99 години. Лесно се перат со сапун и вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите