.

.

Продавач Етикетирање Ноќта На Вештерките Сјај Партија Фаворизира, Пластични Скелет Лилјак Пурпурна Сјај Копче, Брои

Продавач Етикетирање Ноќта На Вештерките Сјај Партија Фаворизира, Пластични Скелет Лилјак Пурпурна Сјај Копче, Брои

DEN 191.52
Износ

Продавач Етикетирање Ноќта На Вештерките Сјај Партија Фаворизира, Пластични Скелет/ Лилјак Пурпурна Сјај Копче, 1 Брои. Секое пакување содржи 1 парче 3,5-инчен (диа) Пурпурна Сјај Копче скелет/ лилјак дизајн. Лепило на задниот дел од копчето. Одлично е за Ноќта на Вештерките, Родендени и разни големини На Забави. Само активирајте го копчето за сјај. Светлиот сјај трае 6-8 часа. Одговара На Унисекс, Деца, па дури и возрасни. Ајде да ја добиеме оваа ставка за сјај за да можете да застанете на секој ноќен настан. Продавач Етикетирање Ноќта На Вештерките Сјај Партија Фаворизира, Пластични Скелет/ Лилјак Пурпурна Сјај Копче, 1 Брои 1pc 3.5" Сјај Копче со скелет/ Лилјак дизајни. Лепило на задниот дел од копчето. Боја : Виолетова. Одлично за Ноќта на Вештерките, Роденден и разни големини На Забави. Сјај за 6-8 часа. Супер Светла. Костуми За Унисекс, Деца, па дури И Возрасни.

R

Им се допаѓа и на купувачите