.

.

LiveTarget Мами Baitball Фабрика Опрема

LiveTarget Мами Baitball Фабрика Опрема

DEN 287.20
Износ

Трите Закачки тела и сечилото од врба на врвот на мамката се тркалаат од страна на страна, создавајќи вибрации и трепкачки блиц, повикувајќи се во блиската игра риба. Кога предаторите ќе ја видат Мамката, тие ќе го погодат Целното тело кое е стратешки одделено подалеку од главниот кластер на Закачки тела во Мамката.Спецификации : - Тип На Вода : Слатководна Големина : Среден Стил : Тонење/Променлива-Длабочина : 1 '- 15' - Тежина : 3/8 мл-Боја : Вар Шартреуз/Златна Ливетаргет Мами Машина За Центрифугирање На Бајтбол.

R

Им се допаѓа и на купувачите