.

.

Гарланд Килим шеридан фт. фт. Мека Најлонска Кадифна Површина За Перење Тепих Платина Сива

Гарланд Килим шеридан фт. фт. Мека Најлонска Кадифна Површина За Перење Тепих Платина Сива

DEN 1023.84
Износ

Шеридан килими Од Гарланд Килим се меки и стилски. Дизајнот на ленти дава класичен недооценен допир на вашата колекција координати за бања. Мекиот куп на овој килим е изработен од 100% Најлон и има подлога од латекс отпорна на лизгање што може да се пере.Ве молиме Имајте Предвид дека големината и претставата на бојата се предмет на варијанса на производство и можеби не се точни. Исто така, забележете дека поставките на мониторот може да варираат од компјутер до компјутер и може да ги нарушат вистинските бои. Фотографиите се што е можно попрецизни; сепак, боите може малку да се разликуваат лично поради фотографирање со блиц и разлики во поставките на мониторот. Секој килим/тепих е произведен со исти бои како на сликата; сепак тие можат да бидат произведени од малку поинаква "боја многу". Што значи кога предивото е обоено, може да варира во сенка некогаш толку малку. Машина Направена и Тафтувана. 100% Мек Најлонски Куп. Препорачана Нега : Машина За Перење. Модерен Стил со Цврст Мат И Рамен Дизајн На Ленти. Подлога Од Латекс Што Не Се Лизга Што Може Да Се Пере. Тип На Градба : Кадифен. Висина на купот : 0,4-инчен. Големина : 5-стапки x 7-стапки Површина Килим. Испорака : Преклопени; Спакувани во Торба.

R

Им се допаѓа и на купувачите