.

.

Brinley Co. Womensенски плетенка од сандала Т-лента

Brinley Co. Womensенски плетенка од сандала Т-лента

DEN 3.00
Износ

На секоја девојка му е потребна таа да одат од сандала во нивниот живот, а Сандал Гарик е само таа! Оваа симпатична сандала доаѓа во 5 одлични бои и има симпатична плетенка со детали за обетка и акценти на квадратна тока. Исто така, никогаш не можете да тргнете наопаку со перница за додадена Squish! Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : faux nubuck. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : перниче. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите