.

.

Prinz Baby Love Boxed Wood Rame Pictures

Prinz Baby Love Boxed Wood Rame Pictures

DEN 543.84
Износ

Baby Love Boxed Doxed Wood Picture Picture : Фаќајте го тој посебен момент што секогаш ќе го негувате со оваа прекрасна рамка за слики за бебиња. Конструкцијата на обратната кутија се состои од нежно потресена рамка од бело дрво и филе. Поддржувачот што одговара вклучува слатка фраза „бебе loveубов“ под отворањето на фотографијата. Колку скапоцени! Prinz Baby Love Boxed Wood Smage Frame : Рамки мерки 10 W x 8h x .75d инч. Конструкција на дрвени рамки; Поддржувач на МДФ; Метален клип. Екран печатена фраза „бебе loveубов“ во светло сива боја. Цврсто, чисто стаклено лице ја штити вашата фотографија. Има една фотографија од 4 x 6 во хоризонтална ориентација; назад назад за таблета или дисплеј на бирото.

R

Им се допаѓа и на купувачите