.

.

Софија заплашува од Софија Вергара со долги ракави печатени пижами, пакет

Софија заплашува од Софија Вергара со долги ракави печатени пижами, пакет

DEN 216.32
Износ

Дневна со оваа стилска полу -зип худи од Софија Интимирани од Софија Вергара. Оваа качулка има пријатна плетена ткаенина од француски тери, која носи целокупна удобност на едно ново ново ниво. Оваа качулка на пуловер прави додаток на вашите главни делови. Стилиран со разноврсна модерна вклопување, оваа пријатна џемпери со долги ракави со многу обични дното, а тоа доаѓа со прицврстен аспиратор и кенгур џеб за додадена топлина. Предната влечење му дава спортска естетика, додека стилот на полу-зип и пуловер овозможува лесно абење. Материјал : 95% модал/5% спандекс/95% модал; 5% LICRA. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S / модел е 5’9” и носи големина S / la Modelo Mide 5’9 ”y viste una talla pequeña„ s “. Fit : Modern/ Moderno. Деколте : прикачен аспиратор со цртање/ capucha incorporada con cordón ajustable. Затворање : Стајлинг на пуловер со полу-зип/ Дисечо Фицил де Понер Кон Медиа Крелалера. Ракави : Поставени долги ракави/ манга Ларга Монтада. Ocketsебови : Предна торбичка/ фронтал на Болсило. Карактеристики : Контрастна лента во градите; ребрести манжетни и пом/ франџа де контраст и ел пехо; Puños y Dobladillo Acanalados. Надградете го вашето време на застој : Ништо не вели пријатно-шик подобро од новата облека и облека за спиење од Софија Вергара/ Нада Тиен Ун Ентило Тан Цимодо и Елеганте Комо Ла Нуева Колечин Де Ропа Пара Естар Ен Каса де Каса де Каса де Каса де Каса де Каса де Софија Вергара. Худи за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите