.

.

Не Зборувајте За Навивање На Вашата Мајка Освежувачки Мус За Стилизирање На Пена За Навивање, фл оз

Не Зборувајте За Навивање На Вашата Мајка Освежувачки Мус За Стилизирање На Пена За Навивање, фл оз

DEN 1.33
Износ

Оставете ги вашите кадрици да зборуваат. Не Зборувајте За Навивање На Вашата Мајка Освежувачката Пена за Виткање додава сјај и го контролира разлетувањето за да постигнете совршени кадрици на вториот ден и пошироко, создавајќи бестежинско и флексибилно држење. Формулиран Со Комплекс За Виткање Ориз и Алое Вера за да помогне во промовирање на задржување и мекост на виткање за сите типови на виткање. Формулиран Со Комплекс За Виткање Ориз-мешавина од ориз, кератински амино киселини и enими за хидратација, состојба, заштита и подобрување на задржувањето на виткањето. Пена за освежување, преобликување и додавање сјај на кадрава коса. Формулиран Со Комплекс За Виткање Ориз и Екстракт од Алое. Комплексот За Виткање ориз е мешавина од ориз, кератин амино киселини и enими за хидратација, состојба, заштита и подобрување на задржувањето на навивањето. За сите типови кадрава коса - 2А, 2Б, 2С, 3А, 3Б, 3С, 4А, 4Б, 4С. Скрцкајте во чиста, влажна коса за да ги редефинирате и освежите кадрици; користете повеќе по потреба. Спарете Со Шампонот и Регенераторот за Разговор На Вашата Мајка.

R

Им се допаѓа и на купувачите