.

.

Акделко Д6334Д Бришач На Шофершајбната И Прекинувач За Миење

Акделко Д6334Д Бришач На Шофершајбната И Прекинувач За Миење

DEN 1.33
Износ

Ацделко Гм Оригинална Опрема Бришач На Шофершајбната И Прекинувачот за Миење е гм-препорачана замена за оригиналната компонента на вашето возило. Ја активира и прилагодува брзината на бришачите на шофершајбната, предизвикувајќи ги да го избришат дождот и другите остатоци од вашето ветробранско стакло. Оваа оригинална опрема бришач и прекинувач за миење на шофершајбната е произведена за да одговара на ВАШЕТО ГМ возило, обезбедувајќи исти перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Работете со електроника на возила за да помогнете во оптимизирање на можностите на возилото. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција.

R

Им се допаѓа и на купувачите