.

.

Евелин и Зои Модерна Метална Лачна Подна Ламба Од Средината На Векот Со Семе Стаклена Сенка

Евелин и Зои Модерна Метална Лачна Подна Ламба Од Средината На Векот Со Семе Стаклена Сенка

DEN 3.00
Износ

УПЦ : 810325032668АСИН : Наслов : Верона Лак Подна Ламба Производител : Хадсон И Каналдруг Опис : Верона Лак Подна Ламба Дома-Мебел Мебел. Основата е четкан месинг метал,тој е поврзан со стаклена купола сенка, Оваа сенка е направена од семе стакло., Оценето за една СИЈАЛИЦА СО БЛЕСКАВО СИЈАЛИЦА ОД 100 W 9 W, СИЈАЛИЦА СО 23 W флуоресцентна (CFL) или СИЈАЛИЦА СО САМО-баласт 9 W. Е26-база сијалица., Вклучува 8 стапки. кабел., 12 "В х 19.45" Д х 70 " Ч.

R

Им се допаѓа и на купувачите