.

.

Платформа за флип-флип-флип-флип-флип-флип-ракета кучиња.

Платформа за флип-флип-флип-флип-флип-флип-ракета кучиња.

DEN 559.84
Износ

Погледнете го на следното ниво со нашата популарна флип -флоп платформа. Овој најдобар продавач е омилен фан на ракета кучиња- облечете ги овие класични платформа флип-апостолки со која било облека. Дното на платформата Ева за дополнителна удобност. Висина на платформата 3 инчи. Памук материјал од капчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите