.

.

Шорцеви За Жени Модни Жени Пот Шорцеви Лето Лежерна Лабава Цврста Висока Половината Кратки Панталони Моторџиски Шорцеви Жени, Кафе, XXL

Шорцеви За Жени Модни Жени Пот Шорцеви Лето Лежерна Лабава Цврста Висока Половината Кратки Панталони Моторџиски Шорцеви Жени,

DEN 1.33
Износ

Женски Шорцеви-Истегнување На Фармерки Шорцеви Жените Автентични Навиваат Кратки Високи Шорцеви.♠ [ЛЕСНО ЗА ОДРЖУВАЊЕ] Шорцевите лесно се мијат и одржуваат, не бледнеат или не се намалуваат, обезбедувајќи го неговиот квалитет и издржливост. Женски Основен Жан Краток Женски Ролери Краток Женски Еластичен Струк Кратко Дно Женски Кожни Шорцеви, Широки Шорцеви За Нозе Со Висок Струк.Памук, Лен + Стил : Мода, лежерна одговараат : одговара точно на големината на сезоната : Пролет, Лето ♠ ♠ ♠ - - - - Предност На Производот - - - ♠ ♠ ♠ ♠ [удобно] изработени од висококвалитетна Ткаенина за Дишење, мека и пријателска за кожата, шорцевите обезбедуваат максимална удобност за целодневно носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите