.

.

Кодуоп Бебе Бебе Момчиња Долги Ракави Тренерки Екипажот Вратот Писмо Печатење Дуксер И Долги Панталони Во Собата

Кодуоп Бебе Бебе Момчиња Долги Ракави Тренерки Екипажот Вратот Писмо Печатење Дуксер И Долги Панталони Во Собата

DEN 1.00
Износ

Бебе Момчиња Панталони Во Собата, Со Долги Ракави Екипажот Вратот Букви Печати Дуксер Со Еластична Половината Sweatpants Облека За Новороденчиња. Комплетот панталони за момчиња за бебиња е задолжителна облека за момчиња во aut, ќе му се допадне! Лесна облека!. Големина Шема. Големина (см). 70 t Tops Должина : t32tt Bust : t50t Tpant Должина : t37ttsugget Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t34tt Bust : t52t Tpant Должина : t40ttsugget Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t36tt Bust : t54t Tpant Должина : t43ttsugget Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t38tt Bust : t56t Tpant Должина : t46ttsugget Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t40tt Bust : t58t Tpant Должина : t49ttsugget Возраст : t2-3 Години. Ttttt TT T T. Големина(инч). 70 t Tops Должина : t12, 60 t Bust : t19, 69 Tpant Должина : t14, 57 t Suggest Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t20, 47 Tpant Должина : t15, 75 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t21. 26 Tpant Должина : t16. 93 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t22. 05 Tpant Должина : t18. 11 t Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t15, 75 t Bust : t22, 83 Tpant Должина : t19, 29 tsugget Возраст : t2-3 Години. Спецификација. Име на предметот : момчиња панталони во собата. Боја : сина. Материјал : 65% памук, 35% полиестер. Големина : 70, 80, 90, 100, 110. Шема : печати. Ракав : долг ракав. Јака : вратот на екипажот. Содржина На Пакетот. 1пц х дуксер. 1 пар спортски панталони. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : облеката за новороденчиња е изработена од премиум 65% памук, 35% полиестерски материјал. Мека, дише и пријателска за кожата, безопасна за нежната кожа на вашето мало момче. Карактеристики : дуксерот има долг ракав, врат на екипажот, отпечатени букви, спарени со пар еластични панталони за потење на половината кои имаат 2 џебови. Облеката за момчиња за бебиња ги прави момчињата бебиња кул и модерни. Прилики : оваа облека за новороденче е совршена за секојдневна, дневна, роденденска забава, семејни собири, фестивал итн. Погоден за внатрешни или надворешни работи. Убав Подарок : Нашата облека за новороденчиња за момчиња е одличен подарок за вашиот син или внук. Без разлика дали детето игра во паркот, трча околу дворот или само лежи дома, нашиот комплет панталони е совршен избор. Пакет : 1 парче дуксер, 1 пар спортски панталони. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстите и лабавите, погодни за момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите