.

.

Assertорџ Артирани машки маици, 5 пакувања

Assertорџ Артирани машки маици, 5 пакувања

DEN 2.67
Износ

Додадете извонредна удобност во вашата секојдневна гардероба со овие ултра меки маици со маица од Georgeорџ! Направено од мек рингпун памук и карактеристика на влага и удобност на таг, овие ќе бидат вашите должини. Овие се лесни за грижа; Само машина измијте ги на студ по потреба. Направено со цврсти материи : 100% памук на рингспун; Heathers : 90% Ringspun памук, 10% полиестер. 2x1 Рингспун на ребра. Врзана јака и дупка за рака. Двојно дно дно цвест. Тубуларна. Влага за губење. Антимикробно. Удобност без ознаки. Пакет од 5. цврсти материи : 100% памук на рингспун; Heathers : 90% Ringspun памук, 10% полиестер.

R

Им се допаѓа и на купувачите