.

.

Кошула за фустани за мажи во Хагар

Кошула за фустани за мажи во Хагар

DEN 319.84
Износ

Справете го вашиот напорен ден во удобност со оваа кошула за фустани на M.М. Хагар, стилски заврши со зашилена исмејувачка јака и тенок вклопување за модерна привлечност. Останете суви во перформансите за контрола на влагата со перформанси со сè што се протега за дополнителна дишеност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32-33. Тенок вклоп се сече поблизу низ градите, ракавите и половината; Се одликува со тенки потпирачи и ракави. Покажано движење леснотија јака. Долги ракави со француски манжетни. Контрола на влага. Анти-микробноа. Не-железо. Се протега. Одличен подарок за Денот на таткото или која било посебна пригода. 93% полиестер/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Облека кошула за мажи од M.М. Хагар.

R

Им се допаѓа и на купувачите