.

.

wsevypo 3d Ѕид Налепници Лепило Азбука Уметност Мурал DIY Фреска Дома Декор

wsevypo 3d Ѕид Налепници Лепило Азбука Уметност Мурал DIY Фреска Дома Декор

DEN 3.00
Износ

Спецификација. Име на ставка : налепница за ѕид. Боја : злато. Материјал : акрилик. Шема : А-З. Содржина На Пакетот. Налепница за ѕид од 1 парчиња х Издржлива За Употреба : налепницата за ѕид од азбука е изработена од акрилен материјал, безбедна, издржлива, лесна за чистење, може да се нанесува долго време. Лесен За Инсталирање : 3д ѕидниот мурал е самолеплив, лесен за инсталирање и отстранување, нема да го оштети ѕидот. Современ начин за комплетирање на внатрешниот дизајн на вашиот дом или соба. Применливо Место : налепницата за ѕид е погодна за мазни и чисти површини како што се ѕидови, врати, прозорци, плакар итн. Исто така, добро се вклопуваат за вашата дневна соба, детска соба, трпезарија, канцеларија. Совршен Подарок : нашиот ѕиден декор во дневната соба е убав подарок за вашите пријатели, семејство и соработници во повеќето специјални прилики Како Божиќ, роденден, годишнина, свршувачка, дипломирање, пензионирање итн. Пакет : 1 парче налепница за ѕид.

R

Им се допаѓа и на купувачите